Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky pre konečných spotrebiteľov.

Prevádzkovateľom internetového obchodu https://jendek-az.sk/  je Anton Jendek - A+Z, Kollárova 1, 903 01 Senec.

Objednávanie tovaru
Spôsoby objednávania tovaru:
- prostredníctvom tohto internetového obchodu
- e-mailom na 
jendekaz123@gmail.com

- telefonicky na tel. číslach 02-44880737
- faxom 02-44880737
- pre uľahčenie objednávania vydávame i tlačený katalóg, ktorý si môžete bezplatne objednať telefonicky alebo e-mailom. 

Minimálna suma objednávky pre zákazky zasielanej mimo Bratislavy je 50-,€
Minimálna suma objednávky pre zákazky v Bratislave je 20-,€

Objednávajúci sa odoslaním objednávky zaväzuje prevziať objednaný tovar a uhradiť jeho cenu.
Predávajúci sa zaväzuje dodať druh a množstvo tovaru v zmysle objednávky a v cene uvedenej na objednávke.

Dodacie podmienky
Dodacia lehota pre produkty so skladovou zásobou väčšou ako nula je v Bratislave maximálne 24 hodín. Položky s nulovou zásobou môžete pridať k Vašej objednávke, o dodacej lehote a cene takýchto produktov Vás po doručení objednávky budeme informovať. Objednávky zaslané do 15.30 budú v Bratislave doručené zákazníkovi nasledujúci pracovný deň. Objednávky mimo Bratislavy budú tiež zaslané od nás nasledujúci pracovný deň a ich dodacia lehota sa predĺži o dobu dopravy, väčšinou o 1 deň. Kupujúci má právo vrátiť tovar do 21 dní ak je tovar nepoužitý, nepoškodený a v nepoškodenom pôvodnom balení. Minimálna suma objednávky pre zákazky zasielanej mimo Bratislavy je 50-,€. Minimálna suma objednávky pre zákazky v Bratislave je 20-,€

Cena tovaru
Pretože tento internetový obchod je priamo prepojený s našim skladom, ceny v ňom sú vždy aktuálne. Ceny v tlačenom katalógu sa môžu odlišovať od aktuálnych cien v závislosti od dátumu vydania katalógu. Celková cena objednávky vytvorenej v tomto internetovom obchode je záväzná v sume v momente uskutočnenia objednávky.

Zľavy
Pre stálych zákazníkov a individuálne objednávky poskytujeme zľava na základe individuálnej dohody. Kontaktujte nás prosím na 0905503038.

Cena dopravy
A. Doprava v Bratislave je pre objednávky nad 35,-€ s DPH bezplatná. K objednávke menšej ako 35,-€ účtujeme dopravné náklady 3,50 €.
B. Pri objednávkach mimo Bratislavu účtujeme dopravu podľa hmotnosti alebo objemu. O presnej cene dopravy Vás budeme vopred informovať. Minimálna objednávka pre zákazky mimo Bratislavu je 50,-€. Minimálna suma objednávky pre zákazky v Bratislave je 20-,€

Platobné podmienky
Zákazník uhrádza bankovým prevodom na základe vystavenej faktúry. Základná splatnosť faktúr je 14 dní. Vyhradzujeme si právo v špeciálnych prípadoch požadovať úhradu tovaru pred jeho dodaním, hlavne pri novo zaregistrovaných zákazníkoch. 

Reklamácie a záruky
Objednávateľ je povinný skontrolovať dodávku tovaru a potvrdiť jeho prevzatie. 

Závady na tovare alebo nesprávne množstvo nahlási kupujúci hneď pri prevzatí alebo najneskôr do 48 hodín od prevzatia. Záručná doba, pokiaľ výrobca nestanovuje inak je 24 mesiacov. Spôsob a doba vybavenia reklamácie sa riadi platnou legislatívou. 

Záruky sa nevzťahujú na závady zapríčinené:
- mechanickým násilným poškodením
- nesprávnym používaním výrobkov alebo používaním výrobku iným ako obvyklým spôsobom

Ochrana údajov
Prevádzkovateľ tohto obchodu sa zaväzuje nezneužiť osobné údaje zaregistrovaných zákazníkov. Údaje o klientoch nebude zverejňovať ani poskytovať tretej strane.

Anton Jendek - A+Z, Kollárova 1, Senec 903 01, 0905530038, jendekaz123@gmail.com
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info